Březovský bike – závod dvou pohárů, dvou krajů

Být nejlepším týmem na tak náročné trati, navíc v konkurenci dvou pohárů, ze dvou krajů, na to jsme opravdu my trenéři moc hrdí.

Březovský bike 2017 byl pro nás úspěšný.
Všem našim členům děkujeme za předvedené výkony a bojovnost na trati.

Přeborníky Peruna po nadstandartních předvedených výkonech se stali Vojtěch Hrstka, David Goga, Jan Nachmuller a Karel Tyrpekl, což jsou všechny kategorie od žactva po juniory. Navíc k tomu další druhá místa Jan Němec, René Zoaitter, Adam Marek, Alena Srogoňová, třetí místo Jan Novák a několik dalších „bramborových“

Závodní tým tentokrát uspěl ve všech kategoriích, tedy kromě mladších děvčat, kde obě Vandy doplatily na náročnost tratě a také na technické problémy a teprve opravdový výkon bojovnice předvedla Alena Srogoňová, kdy se dokázala vejít mezi nominované reprezentantky Olympiády mládeže.
Všichni máte další možnost výraznějšího růstu, zejména díky přidaným tréninkům na silnici a běžeckým tréninkům. Záleží na každém z vás.
Více k dnešnímu závodu:
Vojta Hrstka a Honza Němec bojovali celý závod o vítězství a jejich vzájemný „souboj“ byl příkladem pro ostatní. Stejný souboj jsme viděli v další kategorii mladších žáků i když až o třetí místo. V této kategorii jsme měli šest borců a jak je pravidlem v této sezóně nedokáží zvládat začátky závodů a předvádí nejvíce chyb. Starší žáci to je další naše parádní kategorie a málo koho může překvapit tandem David a René, pokud nejsou na stupních vítězů. Ale nemají to zadarmo a konkurence je stále posouvá výš, včetně jejich rivality.
Kadeti se nám opravdu rozjíždí a konečně prodal svojí bojovnost Honza. V další části sezóny se můžeme těšit na další souboje Adama a Honzy.
Kája nemá v našich vodách konkurenci v juniorech a šlape na paty dokonce v kategorii elite těm nejlepším.

K tomu můžeme ještě přidat krásné páté místo Tadeáše Mansfelda na Českém poháru horských kol, což by na Březové mohlo opět znamenat kompletní stupně vítězů pro náš tým.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.