2. kolo krajské soutěže družstev mladšího žactva v atletice v režii našich ZLATÍČEK

Výsledek z 2. kola – K. Vary 14. 6. 2017 krajská soutěž družstev mladšího žactva v atletika – 15 našich žáků na startu.
Naše ZLATÍČKA se vůbec mezi atlety neztratila, naopak bojovali jsme dokonce o celkové prvenství a poprvé naši mladší žáci porazili borce z týmu SKP Union Cheb
1.TRIATLET K. Vary – 125 b., 2.PROFI SPORT Cheb 124 b.,
3. SKP Union Cheb 110 bodů.
Bohužel pro nemoc nám chyběli hned dva borci Faltus a Hrstka, což by byly minimálně dva body pokud by jeden z nich nastoupil, protože jsme nemohli postavit další štafetu a právě štafety rozhodly o celkovém umístění, kdy naše nejlepší štafeta byla ze druhého místa diskvalifikována pro předání kolíku na třetí předávce, podle rozhodčího to bylo cca o jeden metr za předávacím územím a tím ztráta 9 bodů, které by štafeta za druhé místo získala.
Uvedeme nejlepší výsledky naších borců:
David Goga dvě první místa na 60m a 800m, René Zoaitter dvakrát druhé místo na tratích 300m a 800m, Václav Vajc jedno vítězství ve skoku vysokém 130 cm a 5. místo v dálce,
Filip Novák 4. místo na překážkách 60 m a 5. místo v běhu na 800m, Novák Jan 5. místo na 60m překážek, Matyáš Marek 5. místo v kouli a ve stejné disciplině 6. místo Thomas Mochán.
Všem velká gratulace a také závazek do dalších atletických tréninků, kdy se třetí kolo bude konat 13. září v Chodově, kde naši žáci absolvují tyto discipliny 60m, 150m, 600m/1500m, výška, dálka, míček a 4×300/4x 1 kolo.
Posilou budou snad dále Patrik Němec, Vilém Šubrt a Samuel Naughton, kteří jsou tento týden na škole v přírodě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.