Vyhlášení Pohárů CKK


Cyklistika Karlovarského kraje vyhlásila své nejúspěšnější závodníky v Pohárech CKK na horských kolech a v silničním poháru při slavnostním vyhlášení v Chebu dne 23.11. 2018 v sále chebské Obrazárny místního Muzea. Obrazárna v Chebu s kapacitou 120 byla plně obsazena.
Mezi čestnými hosty byla přivítána světově uznávaná fotografka Markéta Navrátilová, která se podělila o své zážitky z velkých silničních monumentů TdF, Vuelta, Giro.

Mezi vyhlášenými závodníky se to jen žlutilo – celkem 17 Zlatíček. V kategorii „držák“ (závodník, který absolvuje všechny závody Pohárů CKK) navíc získala cenu čtveřice profisporťáků ve složení Verunka Černá, Matyáš Marek, David Ondrišík a Ondra Dokulil, kterou doplnila jen Františka Horáková z Cyklotýmu Ostrov.

Závěrečné poděkování patřilo nejen vyhlášeným závodníkům, ale také pořadatelům závodů a oddílům mládeže, bez kterých by se cyklistika v kraji neobešla.

Sezóna 2018 tak byla ukončena. Všichni se již pilně připravují na sezónu 2019, která bude mít více vrcholů: kromě MČR to bude pro ty nejlepší v kategoriích starší žáci/žákyně a kadeti/kadetky zejména Letní olympiáda dětí a mládeže pořádaná na konci června v Libereckém kraji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.