Ambice do nové sezóny

Hlavním vrcholem letošní sezóny bude pro starší žactvo a kadety bezpochyby Letní olympiáda dětí a mládeže, kam mají naše Zlatíčka příležitost probojovat se ve sportech: cyklistika, atletika a triatlon.
O nominaci budou bojovat zejména st. žáci: Filip Novák, Miroslav Fürbach, Samuel Naughton, st. žákyně: Kateřina Černá, Agáta Hodinová, Viktorie Marinková, kadeti: René Zoaitter, David Goga, Tomáš Faltus, kadetka: Alena Srogoňová.
Ke skupině olympioniků se přidávají v uvedených sportech s velkými ambicemi v krajských a republikových pohárech a následně i na Mistrovstvích České republiky  junioři: Tomáš Halbich, Adam Marek, Marek Novák, st. žákyně: Klára Duspivová, ml. žák: Tadeáš Mansfeld. Věříme, že nás překvapí i někteří další, z přípravky by to měli být zejména: Vanda, Honza a Vojta.
Hodně nám napoví jarní soustředění na velodromu konané 17-22.2.2019, dále březnové zátěžové testy a samozřejmě první nominační závody.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.