Soustředění Jánské Lázně

V den nástupu na soustředění, t.j. v sobotu 21.7.2018 odevzdají zákonní zástupci dětí společně s kartičkou pojišťovny vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti.

Prohlášení_rodičů_-_bezinfekčnost.pdf

Soustředění  nám začíná v sobotu večeří.
Příjezdový víkend bude převážně ve znamení Mistrovství České republiky horských kol v Peci pod Sněžkou, kterého se zúčastní A tým. Nezapomeňte se na závod včas přihlásit.
Poslední víkend v červenci se uskuteční v Praze dráhové MČR, kam jsou zatím nominováni podle výsledků z ČP žáci David a René, kadeti Adam a Tomáš, žákyně Kateřina.

Seznam účastníků soustředění: Zoaitter René a Leny , Goga, Hrůza, Halbich, Knotek, Fürbach, Faltus, Mochán, Nováci Marek a Filip, Antonjuková, Řepa, Šubrtovi Vilém a Vanda, Nachmüller, Mansfeld, Němcovi Patrik, Jan a Jakub, Hodinovi Agáta a Vanda, Tammer, Hrstka, Černé Kateřina a Veronika, Markové Adam a Matyáš, Naughton, Srogoňová.
Trenéři a doprovod: Fiala, Černý, Svatoň, Mansfeld, Hrstka, Němec, Nováková, Černá, Zoaitter, Mansfeldová, Naughton, Románková, Šrámková

Seznam věcí na soustředění: potřebné léky, kapesné, mobil s nabíječkou, hyg. potřeby (kartáček, pasta, sprch. gel. šampón, ručník, osuška), kapesníčky, pantofle, pyžamo, spodní prádlo a ponožky na počet dní, plavky, civilní oblečení (budeme chodit na jídlo, do města atd.) včetně mikiny, svetru a bundy, sportovní oblečení krátké i dlouhé, obuv na výlety a běh, menší batůžek, kolo v dobrém stavu a čisté, láhve na pití (bidony na kolo), traťovky na cestu (tréninky a výlety), brašna s duší, lepení, přilba, brýle, rukavice, dlouhé i krátké dresy včetně kalhot, návleky na ruce a nohy, cykl. tretry podle pedálů.

Nezapomeňte přibalit dobrou náladu a chuť trénovat.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.