První závod Chebské běžecké zimy má své výsledky.

12. listopadu se rozběhl již 9. ročník seriálu běhů CHEBSKÁ BĚŽECKÁ ZIMA na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou.

Na start se postavila celá naše závodní atletická skupina od „benjamínků“ až po momentálně nejstaršího a nejzkušenějšího závoďáka Káju.

Vítězem kategorie st. žáků se stal David Goga. Druhý skončil René Zoaitter, který přidal ještě zlato ze závodu mužů na 2200m (stříbro Tomáš Halbich, bronz Adam Marek).

Po suverénním výkonu si pro zlato v kategoriích st. žákyně i ženy na 2200m doběhla naše srna Alenka Srogoňová.

Ani malá ZLATÍČKA nezůstala medailově pozadu: zlato Ondra Hrstka (do 6 let), stříbro Vojta Hrstka a Vanda Šubrtová, bronz Karinka Antonjuková (všichni tři kategorie do 9 let).

Z dalších nás těší výsledky v mladších žácích – zlato Filip Novák, stříbro Míra Fürbach a bronz Honza Cingroš, na 1800m pak přidal zlato ještě Marek Adam a bronz Ondra Dokulil, v mužích na 4400m bronz Kája Tyrpekl.

Všem našim ZLATÍČKŮM samozřejmě gratulujeme a těšíme se na další závod CHEBSKÉ BĚŽECKÉ ZIMY, tentokrát 10. prosince.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.