Další hromada medailí z Duatlonu Xterra v Ostrově, z Nočních běhů v Aši a z Ašského bejbykapu


V sobotním duatlonu v Ostrově se celkovým vítězem stal René Zoaitter, v mladší kategorii byl Tadeáš Mansfeld stříbrný.


Večer v Aši si vítězství vybojoval Marek Novák, v ženách Alena Srogoňová, v dětských kategoriích opět René a Tadeáš. Další medaile v Aši získali Adam Marek, Samuel Naughton, Matyáš Marek, Vanda Hodinová, Agi Hodinová.
Gratulace ke skvělým výsledkům patří i našim trenérům Aleši Novákovi a Marcele Naughton.


V neděli na Ašském bejbykapu se ve výborné konkurenci mladší Zlatíčka zatím jen otrkávala, ta starší již bojovala o místa nejvyšší. Každé pravidlo má své vyjímky, tou byla opět naše teprve pětiletá Rozárka Získalová, která nejprve zvítězila ve své kategorií a poté ještě dojela s o dva roky starší skupinou děvčat na třetím místě.
V kategoriích do deseti let zkušenosti získávali Petr Beneš, Tadeáš Kiss, Daniel Němec 3. místo, Karinka Antonjuková 3.místo a s ohledem na špatný start také Jakub Němec a Vanda Hodinová.
V mladším žactvu Honza Němec předvedl těm starším, jak vypadá průběh závodu start-cíl.
Ve starším žactvu už to byla výsledková paráda v podání Samuela Naughtona 1., Matyáše Marka 2. a těsně ještě čtvrtý Patrik Němec, pěkně zajel také stále se zlepšující triatlet Vilém Řepa.
Ve starších žákyních byli na startu naše triatletky, které v dalším krásném závodě dokázaly vybojovat Viktorie Marinková 2., Klára Duspivová 3. a Agáta Hodinová 4.místo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.