Bomba výsledky – výborně si vedli na silničním kritériu v Plzni žáci a kadeti.


Handicapový závod v kategoriích ml. žactvo, st. žactvo a kadeti/tky s bodováním v každém kole (celkem 20 kol a 1,050 km. = 21km) 2 a 1 bod.
Hned první bodování v ml. žactvu vyhrál náš Tadeáš Mansfeld, čímž se stal nejlepším ml. žákem. V dalším průběhu jezdil ve druhé skupině s Tomášem Faltusem, který byl společně s Matyášem Markem hlavním motorem druhé skupiny.


O co nejlepší umístění bojoval i talentovaný Míra Fürbach, který projížděl cílem dvakrát třetí, bohužel bez bodu. což ho nakonec stálo udržení v první skupině. Pro něj důležitá zkušenost. O vítězství se pral od třetího kola také René Zoaitter, kdy většinou nebojácně nastupoval již cca 200m před páskou, dokázal se prosadit a bylo z toho krásné druhé místo, navíc s vítězstvím posledního spurtu.
Na čele první skupiny jsme měli kromě Rendy také Kačku, která byla nakonec jediná z děvčat, která se v první skupině dokázala udržet, čímž získala pro náš tým druhé vítezství.
Všem proto velká gratulace za předvedené výkony a tentokrát i výsledky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.