Soustředění VELODROM Praha Motol

Další soustředění mají naše ZLATÍČKA za sebou.

Pro vybraných 17 závoďáků to bylo náročných 8 dní – 28 tréninkových hodin a tři závodní dny – jeden běžecký, další tréninkový na dráze a na závěr Mistrovství Prahy na dráze.
Vzhledem k blížícímu se vrcholu přípravného období a začátku přípravných závodů šlo zejména o kvalitu tréninků a porovnání výkonnosti s konkurencí pro účast na závodech Českého poháru 2018.
Třešinkou na dortu měl být právě poslední sobotní závod – Mistrovství Prahy na dráze. Zde se schází opravdu ta nejlepší konkurence. V Praze je jediná zimní dráha Velodrom a pro mládež z Prahy a okolí jsou to ideální tréninkové podmínky. Bohužel v celém Karlovarském kraji není nejen velodrom, ale ani atletická zimní hala.
Jak to pro nás v porovnání s konkurencí dopadlo?
Dobrou přípravu a nárůst výkonnosti prokázali všichni naši účastníci sobotního závodu – Tadeáš, Míra, Kačka, Alča, René, David, Tomáš i Adam.
Nejlépe si pokud jde o pořadí vedli David 3. místo, Míra 5. místo, Alena 6. místo, Tadeáš 7. místo, ale důležitější byl přístup k závodu a bojovnost v každém ze čtyř závodů omnia (scratch, tempo race, vylučovačka a bodovačka).

Trenéři: Fiala Petr, Furbach Miroslav, Černý Karel
Čeká nás ještě náročná část přípravy a na konci března zahajujeme cyklistickou závodní sezónu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.