PROFI SPORT Cheb z.s. v další tréninkové fázi přípravného období.

Náš tým je zaměřený na CYKLISTIKU + ATLETIKU.

Co nabízíme? Všestrannou přípravu mládeže a závodní tým.
Jsme zapojení do projektu Atletika pro radost.

Tréninkové skupiny:

ZÁVODNÍ TÝM I. (14-19) pod vedením trenérů Aleš, Petr, Jarda, Kristina
je v únoru ve druhé fázi přípravného období s vrcholem třetího týdnu Jarní prázdniny – soustředění na Velodromu v Praze 12. – 17. února 2018.
Tréninky jsou zaměřeny: úterý – tělocvična kondiční síla, středa – spinning silová vytrvalost, čtvrtek – tělocvična atletika, míčové hry a míčová technika, vytrvalost, sobota – spinning rychlost, neděle – běžecká příprava.
Tréninky po celý rok 5x týdně + závody, zátěžové testy, práce s tepovou frekvencí, individuální plán, přístup při účasti na republikových závodech.
ZÁVODNÍ TÝM II. (8-14 ve dvou skupinách) má společnou přípravu v tělocvičně 2x týdně a je spojen s oddílem kondiční cyklistiky, tento týden atletika s rychlostní průpravou, příští týden míčové a pohybové hry, míčová technika, vybraní jedinci zapojení do spinnigu, neděle volný běh, trenéři Petr, Vilém,Víťa, Václav
BENJAMÍNCI (5-8) 2x týdně tělocvična s všestrannou průpravou – hry, atletika, kondiční příprava, trenér Karel
PRCKOVÉ (3-5 let) 2 x týdně tělocvična hry a soutěže trenérky Dana, Eva.

Věkové hranice jsou jen orientační, zařazení je podle výkonnosti a schopností každého jedince a zájmu o závodní tým nebo jen o kondiční přípravu.

Atletika pod vedením trenérů Petra a Viléma se v zimní přípravě věnuje 2x týdně tréninku   v tělocvičně a 1x běh venku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.