Příprava týmu v několika tréninkových skupinách.

Zájemci o všestrannou přípravu, postupně množnost specializace

ATLETIKA – běh střední tratě,

CYKLISTIKA – silnice, dráha, horská kola,

TRIATLON – sprint a krátký triatlon

vše jen mládež do 23 let,

nejmladší BENJAMÍNCI 4,5 let, PŘÍPRAVKA 6-12 let – všestranná příprava,

mají možnost se připravovat v našem týmu.

Základní tréninky jsou v úterý a ve čtvrtek tělocvičny podle výkonnosti a zaměření. Středa spinning Kalora a kondiční příprava tělocvična TRI,  víkendy závody nebo tréninky venku hlavně silnice, MTB, běh nebo v tělocvičně spinning, válce, posilování.

Celkem má naše mládež možnost využívat tělocvičnu 11-15 hodin týdně, TRI skupina spolupracuje s týmem plavání Plavecký klub Žraloci Cheb,

spinning 4-7 hodin, 2 hodiny Kalora Fittnes club Jařest, o víkendu využíváme vlastní spinnery, dále válce, které slouží i pro individuální tréninky, zapůjčené od týmu nebo SCM, někteří vlastní. Omezené množství kol je k zapůjčení -silniční, horská, pro celou dráhovou skupinu máme vlastní kola k zapůjčení v Praze.

Závodní týmy A,B, TRI –  další tréninky, závody společné nebo individuální.

Dráhová sezóna listopad, prosinec – závody víkend a středeční Praha Motol.

Podzimní soustředění proběhlo na velodromu v Motole poslední týden v říjnu, dále připravujeme pro závodní tým A předběžně únor Mallorka- účastníci ČP silnice,    březen poslední týden jarní prázdniny velodrom Praha naváže na podzimní soustředění.

Více informací na stránce týmu PROFI SPORT Cheb facebook nebo přímo

tel. šéftrenér Petr Fiala 777 110 514, email petrfial@email.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.