Poslední dubnový víkend – Český pohár horských kol v Touškove, Noční běhy Chebskem a silniční časovka Do vrchu v Chodově

V Touškově se představili junioři Adam Marek, Tomáš Halbich, kadeti Tomáš Faltus, žáci st. Matyáš Marek, Samuel Naughton, ml. žáci Tadeáš Mansfeld. Tadeáš jezdil na medailovém třetím místě, bohužel v posledním kole na medaili nedosáhl a je z toho parádní bramborová. Ve starších žácích se sešlo na startu 97 závodníků. My jsme měli dva borce, Matyho, který se probojoval z poslední řady pro něj velice úspěšně na pěkné 56. misto, a Samíka, který bohužel ke konci závodů píchl. Závod nevzdal a kolo dotlačil do cíle na 76. místě. Adam byl náš nejlepší junior, bez ztráty kola dojel na pěkném 31. místě. Tomáše H.  provázela celý závod smůla. Nejprve se krátce po startu připletl do hromadného pádu, díky čemuž nabrala celá skupina ztrátu, kterou již nedohnali. Ve druhém kole pak Tomáš spadl sám. Přes krvavé zranění bojoval dál a dojel do cíle na 51. místě.
V kadetech nás reprezentoval, a svůj první ČP si zajel, Tomáš F.  Dojel na 73. místě. Tomáši i tobě dík za bojovnost, protože ta trať není vůbec lehká.

Výsledková paráda na časovce v Chodově:
první tři žáci: Míra, Filip, Vilém Š.,
první tři žákyně: Viky, Agi, Klárka,
první v kadetske kategorii Alča a René,
v juniorech třetí Tomáš.
V žácích zajeli pěkně svoji první časovku také Vilém Ř. a Honza, který je ještě mladším žákem.
Časy jsou také moc pěkné. Od nejlepších mužů dělily například Rendu jen dvě minuty, Tomáš ztratil na vítěze své kategorie pouze půl minuty, Alča nadělila druhé v kategorii více než dvě minuty.

Běžecký závod Noční běhy se Zlatíčkům také povedl: Alča je opět nejlepší ženou(celkově 12.), mezi muži doběhl Renda první ( třetí celkově), Marek 2. (šestý celkově), Honza 4.( devátý celkově).
U Alči i Reného důkaz trénovanosti – dopoledne časovka do vrchu 12,2 km a večer 5km běh, opět se můžeme těšit na MČR v duatlonu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.