NOČNÍ BĚHY CHEBSKEM

V sobotu večer se uskutečnil finálový závod série Noční běhy Chebskem a naše ZLATÍČKA byla samozřejmě u toho. Jak v „dětském“ závodě na 1km, tak i v hlavním běhu na 5km se naše ZLATÍČKA rozhodně neztratila a spíše zářila jako HVĚZDY.
Nejprve si v kategorii mladších doběhl po skvělém výkonu pro vítězství Filip Novák (celkově 4.) následovaný na druhém místě Miroslavem Furbachem a ve starší kategorii obsadili všechny stupínky David Goga, René Zoaitter a Alena Srogoňová. Píši záměrně „všechny stupínky“, protože naše Zlatíčka proběhla cílem společně v jedné řadě držíce se za ruce a tak všem ukázala, jaká panuje v týmu atmosféra.
V hlavním večerním závodě pak předvedl parádní výkon Kája Tyrpekl, který se přišel „proběhnout“ a jak už u Káji začínáme být zvyklí, stal se také absolutním vítězem.
No a naše „SRNA“ nechala své největší konkurentky opět obě za sebou a doběhla jako první žena. Myslím, že všem poslala jasný signál, že nebýt její zdravotní indispozice v Hazlově, mohl boj o vítězství v kategorii „ženy do 39 let !!!“ vypadat ještě zajímavěji. Alence Srogoňové tak můžeme pogratulovat k parádnímu třetímu místu v celkové klasifikaci žen seriálu Nočních běhů Chebskem.         

                                                     Tleskáme i všem ostatním zúčastněným Zlatíčkům (včetně trenéra Aleše), která i když se zrovna dnes neumístila na stupních vítězů, předvedla bojovné výkony a ukázala své výkonnostní pokroky.
Je největší odměnou nás trenérů vidět takovéto vaše výkony a úspěchy.


Závěrem bychom chtěli poděkovat pořadatelům série za skvěle odvedenou organizátorskou práci a těšíme se na další akce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.