Další víkend plný závodů, tréninků, zkušeností

Základem byla jako vždy dobrá práce pořadatelů a u nás dobrá parta dětí, trenérů a rodičů.
Na posledním závodě Českého poháru na silnici v Plzni jste absolvovali pěkný závod: Kája 10. místo v juniorech, David 10. místo ve st.žácích, ve druhé skupině Renda celkově 30. místo také ve st. žácích. V mladších žácích pak Filip na 10. místě ve svém prvním velkém celorepublikovém závodě, Kačka v ml. žákyních dojela s velkou skupinou děvčat čtvrtá. Kája příští rok přestupuje do mužů, vy máte další příležitost v této kategorii zopakovat krásná umístění v první desítce v ČR.
Ve Fr. Lázních jste se neztratili mezi běžci, naopak v kategorii dospělých si zazávodili úspěšně za první skupinkou David, Dominik, Alena, René. Alča celková vítězka závodu žen, David 5. místo celkově v mužích.                                                                       
V závodě Hradní „Ironman“ celkově nejlepší v mužích kadet Dominik.                    Říjnový bike-závod Chebského poháru mezi muži 5. místo Honza, 7. Tomáš a 9. místo Marek, první tři místa mezi juniory. V žácích to byl jen přebor našeho týmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.