Členská schůze s vyhlášením nejlepších ZLATÍČEK týmu

Salonek Restaurace Tango v Chebu 25. 2. 2018

Vynikající týmový duch a dobrá atmosféra provázely bilancování našeho týmu.

Členskou schůzi vedl předseda, statutární zástupce a šéftrenér týmu Petr Fiala. Trochu nás mrzí neúčast členů nezávodního týmu mládeže, protože celý tým by měl fungovat pohromadě. Informace jsou pro každého a i ti méně talentovaní mohou být ve sportu úspěšní a zlepšovat se nejen tréninkově v kondiční přípravě. Například přednáška a diskuse s našim trenérem Mudr. Alešem Novákem – primář neurologie sokolovské Nemocnice, byla dobrým odrazem pro správné stravování mládeže, nejen v rámci sportovního tréninku.

Podnětné byly dále postřehy a připomínky našich eliťáků Petra a Káji, kteří v rozhovoru dokázali velice podnětně vysvětlit, jak vnímají fungování našeho týmu, jejich vztah ke sportu, co jim přinesl a vidina vlastní budoucnosti.

Jednotlivé body jednání byly proloženy fotodokumentací a videi z tréninků, soustředění, závodů, které zpracoval trenér Jaroslav Svatoň. Rodiče a někteří hosté si tak mohli opět udělat lepší představu o naší činnosti, která je jinak velice dobře zdokumentována na našich webových stránkách a facebooku.

Vyhlášeni nejúspěšnější závodníci týmu – cyklistika, atletika: Tyrpekl Karel ml. 2. MČR silnice junioři, Mansfeld Tadeáš 3. místo MČR horská kola XC MTB a další
za umístění zejména v krajských závodech: Srogoňová Alena, Černá Kateřina, Šubrtová Vanda, Hodinová Vanda, Antonjuková Karinka, Černá Veronika, Nachmüller Jan, Novák Marek, Fiala Dominik, Marek Adam, Halbich Tomáš, Goga David, Zoaitter René, Novák Filip, Marek Matyáš, Fürbach Miroslav, Hrstka Vojtěch, Němec Jan.

Oceněny byly také ženy, které jsou důležitou součástí týmu: Kristina Zbuzeková, Leona Zoaitter, Daniela Románková, Štěpánka Černá.

Základní body programu:

1. Zahájení a schválení programu,

2. Hospodaření týmu v roce 2017,

3. Zhodnocení sezóny 2017 a plán na rok 2018,

4 Vyhodnocení nejlepších sportovců týmu, funkcionářů, trenérů,

5. Rozhovor s eliťáky týmu Petrem a Kájou,

6. Přednáška Mudr. Aleše Nováka – Správná výživa sportovců – cyklistika,

7. Diskuse,

8. Shrnutí, schválení a závěr.

Tým se může pyšnit úspěšnou skupinou kvalifikovaných trenérů a trenérek, pomocným personálem a fanklubem složeným zejména z řad rodičů.
Za finanční podporu děkuje mládež několika sponzorům, městu Cheb, Karlovarskému kraji a MŠMT.
Více pravidelných informací na facebooku týmu PROFI SPORT CHEB.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.