8. května jsme mohli slavit hned na třech krásných závodech

Prvním byl Ilsano cup, tentokrát v rámci ČP mužů v Rokycanech. Na trat 3 x 11 km vyrazilo kolem sedmdesáti žáků, žákyň, kadetů a kadetek.
Nás zastupovala pětice ve složení: žáci Filip Novák, Miroslav Fürbach a Matyáš Marek, kadet René Zoaitter a kadetka Alena Srogoňová.
Jejich umístění bylo nakonec víc než vynikající. Nejlépe si vedl Filip, který ve své žákovské kategorii zvítězil. Ve stejné kategorii přidal Míra 10. místo a Maty 18. místo. Třetí ve svých kategoriích skončili René s Alenou.


Druhý závod absolvovala naše TRI Zlatíčka na duatlonu v Merklíně.
Celkově zvítězila, a po nedělním nepovedeném závodě si vše vynahradila, Viky Marinková, čtvrtá skončila Agi Hodinová a závod si v této konkurenci vyzkoušela i benjamínek Vanda Hodinová. Na start se postavil nebojácně i Vilda, který vybojoval krásné druhé místo.

Třetím svátečním závodem byl Pražský pohár, kde si dal za vynikající konkurence do těla  Táďa Mansfeld a dojel na vynikajícím 12. místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.