Sezóna 2021 by měla pro mládež začít v dubnu.

Nová sezóna 2021. Nikdo nevíme co nás čeká.
Závody pro mládež by jako každoročně, měly začít v dubnu.
     Je pro nás potěšení představit základ našeho týmu.
Vychází samozřejmě z našich úspěšných reprezentantů, kteří většinou své první krůčky zahájili u nás v deseti letech i dříve.
Jako vždy bude nejsilnější kategorie kadetů 15-16 let, kde už jsou ty výsledky několika let práce patrné.
Letošní mistři republiky v duatlonu Marek Novák a Tomáš Halbich jsou oba v kategorii dospělých a společně s bajkerem Adamem Markem mohou být vhodnými sparingpartnery našich ZLATÍČEK..
Vrcholem by měla být účast na MČR ve sportech cyklistika, atletika a triatlon. Možná se někdo prosadí i v České reprezentaci na mezinárodní scéně.
Závodní tým bude v základu tvořit
20 chlapců a 15 dívek.
Největší naděje vkládáme do našich zástupců v silniční a dráhové cyklistice – zejména junior Jan Daňko, kadeti Filip Novák a Miroslav Fürbach, v triatlonu Alena Srogoňová a Jan Zuna, kteří by mohli sahat po medailích na republikové úrovni.
Další nadějné hvězdičky se budou tvořit ze skupiny, která by měla vozit krajské medaile a někteří budou také získávat republikové zkušenosti. Například junior Alex Musijenko, kadeti Matyáš Marek, Vilém Šubrt, Patrik Němec, žáci Tadeáš Mansfeld, Jan a Jakub Němec, děvčata Vanda Šubrtová, Karina Antonjukova, Michaela Horna, Eliška Zunova, Veronika Černá, Rozalie Získalová v cyklistice, Vilém Řepa, Adam Hendrych, děvčata Viktorie Marinková, Klára Duspivová v triatlonu a další naděje, které se v nové sezóně vyprofilují.
Uvidíme co nám přinese covidová pauza a jestli se nám většina na závodech opravdu představí, možná překvapí někdo další.
Většina našich členů závodit nechce ale někteří svůj talent teprve najdou u nás později.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.