Sezóna 2020 pod s označením C19, přesto s řadou úspěchů.

Sezóna 2020 byla od začátku, cca března velice náročná na organizaci tréninků a později i celé řady zrušených závodů, našeho podzimního soustředění …

Přesto můžeme bilancovat velmi náročnou a zodpovědnou tréninkovou práci  a několik krásných výsledků:

Dvě soustředění, jedno na dráze v Praze Motole o jarních prázdninách a druhé v létě Jánské Lázně.

Mistry České republiky pro rok 2020 se stali Marek Novák a Tomáš Halbich, když dokázali zvítězit v duatlonu družstev v Žamberku.

Vícemistrem ČR na silnici se stal Miroslav Furbach se svým parťákem Tomášem Urbánkem v časovce dvojic v Chrástu u Plzně.

Mírovi se povedl také závod Českého poháru v Táboře, kde vybojoval bronzovou medaili v silničním kritériu.

Další řada umístění do desítky na MČR a v závodech Českého poháru na silnici, v duatlonu i triatlonu jsou příslibem do dalších let pro celou závodní skupinu našeho týmu mládeže, který se o své členy stará už od benjamínků (předškoláku) až po juniorské nebo i další kategorie do 23 let, díky možné podpořeny ze strany MŠMT,  kategorie do 19 ti let mohou být podporovány ze strany kraje a města Chebu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je petrfiala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.